O nás

O nás


HK REALITY s.r.o. je realitnou kanceláriou na domácom trhu. Hlavnou činnosťou je sprostredkovanie nehnuteľností, popritom poskytujeme pre našich klientov aj komplexné služby v závislosti od ich požiadaviek, počnúc od znaleckého posudku až po vybavenie úveru a to všetko pod nepretržitým dohľadom advokáta.
Naše prezentačné materiály sa pripravujú pomocou najnovšej technológie 360-stupňového zobrazenia, ktoré Vám umožnia „poprechádzať sa“ v priestoroch vyhliadnutej nehnuteľnosti z pohodlia Vašej domácnosti. 360-stupňová virtuálna prezentácia nehnuteľnosti je jednou z najpohodlnejších služieb dnešnej doby, pomocou ktorej ušetríme našim zákazníkom mnoho času.

Naše služby

Virtuálna prezentácia
Naša kancelária pracuje s 360-stupňovými virtuálnymi prezentáciami, ktoré sú úplne bezplatné, nepredstavujú žiadne náklady pre predávajúceho. Ak hľadáte u nás nehnuteľnosť, získate o nej reálny a komplexný obraz. Nehnuteľnosť môžete pomocou svojho počítača, telefónu alebo tabletu prezrieť, dokonca sa v nej môžete aj a pohodlne poprechádzať.

Predaj nehnuteľností
Ak poveríte našu kanceláriu predajom nehnuteľnosti, náš pracovník Vás bude kontaktovať do 24 hodín vo vopred dohodnutom termíne, vykoná prehliadku nehnuteľnosti, bezplatne pripraví dokumentačný materiál nehnuteľnosti a začne predaj nehnuteľnosti.

Prenajímanie bytu
Sprostredkujeme Vašu nehnuteľnosť ponúkanú do prenájmu. Zo záujemcami dohodneme termíny prehliadok. Zaručujeme Vám, že Vás nebudú zbytočne obťažovať a my Vám pomôžeme pri vyhotovení zmluvných podmienok.

Vyhľadávanie nehnuteľností
Zadarmo pre Vás nájdeme nehnuteľnosť zodpovedajúcu Vašim predstavám. Máme priamy prístup k viacerým databázam nehnuteľností, vďaka čomu vieme efektívnejšie hľadať medzi nehnuteľnosťami zodpovedajúcimi Vašim predstavám.

Úverové poradenstvo
Naši kolegovia disponujúci s dlhoročnou praxou v bankovníctve pomôžu Vám nájsť najvýhodnejšie riešenie pre financovanie Vášho domova.

Právne poradenstvo
Ak sa rozhodnete pre spoluprácu s advokátskou kanceláriou, zabezpečíme Vám termín podpísania zmluvy. Na základe praxe našej partnerskej advokátskej kancelárie, práca a poplatok advokáta zahŕňa prípravu všetkých dokumentov týkajúcich sa kúpnej zmluvy a ich podanie na úrad katastra.

Znalecký posudok nehnuteľností
Chcete vedieť, akú má cenu Vaša nehnuteľnosť na trhu? My Vám pripravíme profesionálny znalecký posudok na základe porovnania trhu.

Rekonštrukcia bytu
Je jedno či sa jedná o dláždenie, maľovanie alebo celkovú rekonštrukciu bytu – naši odborníci s dlhoročnými skúsenosťami Vám pomôžu zrealizovať Vaše predstavy.